Phone Number: (+1) 6479096416 / Email: info@ngim.ca

پذیرش تحصیلی

یکی از بهترین و کم هزینه ترین روشها برای اخذ اقامت دایم کانادا ویزای تحصیلی است که بدلیل کیفیت بالای اموزشی در مدارس و دانشگاه های کانادا هر ساله متقاضیان زیادی را از سراسر دنیا به خود جذب میکند.
این ویزا به تنهایی منجر به اخذ اقامت نخواهد شد اما در بسیاری موارد دانشجویان میتوانند بعد از فراغت از تحصیل با داشتن یک سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود و کسب تجربه کار کانادایی شرایط لازم برای یکی از روشهای اقامت دایم در برنامه های فدرال یا استانی را با کسب امتیازات لازم بدست بیاورند.
متقاضی ویزای تحصیلی کانادا علاوه بر اخذ پذیرش از یک دانشگاه یا کالج کانادایی باید ثابت کند از توانایی مالی کافی برای پرداخت شهریه و تامین هزینه‌های زندگی در کانادا برخوردار است و یا اینکه یک نفر مانند والدین او را از نظر مالی حمایت می‌کنند. سازمان مهاجرت نادری بعنوان نماینده رسمی تعدادی از دانشگاه ها و کالج های خصوصی و دولتی در کانادا اماده اخذ پذیرش در کلیه مقاطع تحصیلی ( دبستان تا دکتری ) میباشد. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با پر کردن فرم ارزیابی ما، فرصت ثبت نام در موسسات اموزشی کشور کانادا را بدست آورید..

تیم حقوقی NGI متشکل از وکلای مجرب و متعهد می باشد که همگی عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC می باشند

logo

دفتر مرکزی سازمان

امور مهاجرت جهانی نادری (NGI) در کانادا​

3rd Floor, Suite 302, 10271 Yonge St, Richmond Hill, ON, Canada – L4C3B5

Tel :    (+1) 6479096416

  Email : info@ngim.ca

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید