Phone Number: (+1) 6479096416 / Email: info@ngim.ca

سازمان مهاجرت جهانی نادری

برای مهاجرت به کانادا بیش از ۵۰ روش وجود دارد که ما در اینجا به برنامه‌های بلند مدت مهاجرتی که منجر به اقامت دائم می‌شوند، می‌پردازیم. با بررسی روش های مهاجرتی بهترین روش را برای خود انتخاب کنید. اگر نیاز به مشاور یا وکیل دارید از مشاورین رسمی و مورد تایید اداره مهاجرت کانادا در سازمان مهاجرت جهانی نادری ( Nadery Global Immigration Inc ) بهترین خدمات را دریافت کنید .

NGI یکی از با سابقه ترین و خوشنام ترین سازمانهای مهاجرتی در استان انتاریو میباشد که با بیش از 20 سال سال تجربه و با بهره گیری از مشاوران مهاجرتی و حقوقی مورد تائید دولت کانادا انواع خدمات مهاجرتی به کانادا ، آلمان، اتریش و ترکیه را ارائه مینماید. وکلا و مشاوران ما اماده هستند تا با بررسی شرایط مالی و سبک زندگی شما، بهترین مقصد برای مهاجرت را به شما پیشنهاد دهند و از همان ابتدا تا ورود شما به کشور مقصد در کنار شما خواهند بود. NGI با افتخار نماینده رسمی موسسات آموزشی مختلف از جمله مدارس ابتدایی، دبیرستان، کالج ها و دانشکاههای معتبر در سراسر کانادا میباشد که همین امر مراحل پذیرش تحصیلی را برای شما بسیار اسان خواهد نمود. در دسترس بودن نمایندگان ما در دانشگاه ها و موسسات اموزشی این امکان را فراهم نموده است که بتوانیم در اسرع وقت نسبت به پذیرش تحصیلی برای موکلین عزیزمان اقدام نماییم.

هر موکلی حق دارد که با کمال احترام و منزلت خدمات دریافت نماید. موکلین این سازمان همواره باید امکان دسترسی سریع به تیم وکالتی خود  و نیز آخرین وضعیت پرونده خود را داشته باشند. ما و همکاران مان باور داریم که ما به موکلین خود لطف نمی کنیم بلکه موکلین هستند که ما را مفتخر نموده اند که در خدمت ایشان باشیم.

شما میتوانید با تکمیل اطلاعات خود در فرم ارزیابی متقاضی با مشاوران NGI در ارتباط باشید و در اسرع وقت بهترین روش را برای مهاجرت دایم خود انتخاب کنید.

تیم حقوقی NGI متشکل از وکلای مجرب و متعهد می باشد که همگی عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC می باشند

logo

دفتر مرکزی سازمان

امور مهاجرت جهانی نادری (NGI) در کانادا​

Address: 226 Bernard Ave, Richmond Hill, ON – Canada – Postal Code: L4S1E2

Tel :    (+1) 649096416

  Email : info@ngim.ca

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید