Phone Number: (+1) 6479096416 / Email: info@ngim.ca

ثبت شرکت

اگر به دنبال توسعه بیزنس خود در کانادا هستید بهترین روشی که به شما پیشنهاد میدهیم اخذ اقامت موقت از طریق ثبت شرکت می باشد. همچنین اگر شرایط لازم برای مهاجرت از طریق روش کار افرینی و سرمایه گذاری را ندارید این روش میتواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد .

شما می توانید پس از تاسیس و راه اندازی بیزنس خود در کانادا از تمام مزایای کاری مانند سایر شهروندان کانادایی استفاده کنید . همچنین فرزندان شما می توانند بصورت رایگان در مدارس دولتی کانادا تحصیل کنند . این اقامت موقت، بالقوه قابلیت اقدام بعدی برای اخذ اقامت دائم از چند روش مختلف مهاجرتی را نیز دارد.


روشهای اقدام برای این روش مهاجرتی به دو دسته زیر تقسیم می شود :

1- خرید اکثریت سهام یک بیزینس موجود و تدوین یک بیزینس پلان برای توسعه کسب و کار (EXPANSION PLAN) و اقدام برای LMIA و سپس اقدام برای اخذ ویزای کار(WORK PERMIT )

2- طراحی و راه اندازی یک بیزینس جدید که اکثریت آن متعلق به داوطلب باشد از طریق تدوین یک بیزینس پلان و اقدام برای اخذ LMIA و سپس اقدام برای اخذ ویزای کار(WORK PERMIT)

در این روش برخلاف سایر روشهای بیزنسی شما با حداقل دارایی و حداقل سرمایه (مندرج در وبسایت سازمان مهاجرت کانادا ) میتوانید در این برنامه شرکت کنید . همچنین پایین بودن نمره زبان یکی از بهترین امتیازاتی است که میتواند گزینه ی مناسبی برای هموطنان عزیز باشد.

شما در این روش به مدرک تحصیلی بالایی نیاز ندارید همچنین سفر اکتشافی که در سایر روشها از واجبات برنامه ی مهاجرتی به حساب می آید ضروری نمی باشد . در نظر داشته باشید راه اندازی کسب و کار در کانادا در این روش هیچ ارتباط مستقیمی با سوابق کاری شما در کشور محل زندگی فعلی تان نخواهد داشت . برخلاف روش کارافرینی شما مجبور نیستید 75درصد از زمان کاری خود را در خاک کانادا زندگی کنید .

همچنین دارا بودن حداقل یا حداکثر امتیاز سنی در این روش وجود ندارد . شما میتوانید در هر مرحله ، در صورت تغییر وضعیت خود اقدام به فروش بیزنس کرده یا آنرا تغییر دهید . برخورداری همه اعضای خانواده از بیمه درمانی میتواند بسایری از دغدغه های شما را در کانادا کمرنگ کند . اخذ اقامت دائمی کانادا با رعایت شرایط قانونی لازم امکان پذیر خواهد بود .همچنین امکان تبدیل به سایر روش های مهاجرتی در صورت رعایت موازین قانونی قابل اجرا خواهد بود .


شاید بتوان به جرات گفت این روش یکی از ارازنترین و کم ریسک ترین روش های مهاجرتی میباشد.


شما مجبور نیستید تمام سرمایه ی خود را در بدو ورود به کانادا به همراه داشته باشید بلکه میتوانید در هر مرحله از تاسیس بیزنس خود سرمایه خود را در صورت لزوم وارد کنید .

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی را پر کنید یا برای رزرو وقت مشاوره از طریق لینک ها و شماره های تماس درج شده با ما در ارتباط باشید.

تیم حقوقی NGI متشکل از وکلای مجرب و متعهد می باشد که همگی عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC می باشند

logo

دفتر مرکزی سازمان

امور مهاجرت جهانی نادری (NGI) در کانادا​

3rd Floor, Suite 302, 10271 Yonge St, Richmond Hill, ON, Canada – L4C3B5

Tel :    (+1) 6479096416

  Email : info@ngim.ca

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید