Phone Number: (+1) 6479096416 / Email: info@ngim.ca

بیرینس پلن

همان‌طور که از اسم بیزینس پلن هم می‌توانید حدس بزنید، برنامه‌ای است که آینده کسب و کار شما را به طور کاملا واضح نشان می‌دهد. شما در بیزینس پلن باید اهداف کسب و کار خود، منابع تامین مالی، بودجه‌ای که برای راه اندازی و شروع آن در نظر گرفته‌اید، و بسیاری از جزئیات دیگر را به طور کاملا شفاف و روشن توضیح دهید.

اولین نکته‌ای که در رابطه با بیزینس پلن باید در نظر داشته باشید، این است که به اندازه کسب و کارهایی که افراد قصد راه اندازی دارند، بیزینس پلن وجود دارد. بنابراین، اگرچه که طرح و قالب کلی همه‌ی طرح‌های تجاری کسب و کار در یک چهارچوب قرار می‌گیرند و تقریبا هدف همه‌ی آن‌ها مشخص است، اما هیچ یک از آن‌ها شبیه به یکدیگر نیستند. شاید بهترین قیاسی که بتوانیم انجام دهیم، این باشد که بیزینس پلن‌ها هم مانند تزهای ارشد و دکترا می‌باشند که اگرچه ظاهرا شبیه به یکدیگر هستند، اما فرم و محتوای همه‌ی آن‌ها با یکدیگر متفاوت است.


سال‌ها است که ما بیزنس پلن ها و طرح‌های کسب‌وکار را به هدف برنامه مهاجرتی تدوین می‌کنیم و همچنین موکلین خود را برای مصاحبه‌هایشان با افرسر مهاجرتی آماده می‌کنیم. به همین جهت در این مسیر روزبه‌روز فهم غنی‌ترین از لازمه‌ها و توقعات مامورین از یک طرح کسب‌وکار خوب به‌دست آورده‌ایم. ما این دانش و تجربه را در خدمت تدوین طرح‌های کسب‌وکار منحصربه‌فرد برای هر مشتری قرار می‌دهیم، به‌طوری که تمام دغدغه‌های ماموران مهاجرات را پیشاپیش برطرف کنیم.
ما به بسیاری از شرکت‌ها و کسب‌وکارهای نوپا کمک کردیم تا با موفقیت پا به عرصه‌ها و صنایع مختلفی بگذارند: از فناوری، خرده‌فروشی و عمده‌فروشی، تصفیه خانه، انرژی،‌ فناوری اطلاعات تا مراقب‌‌های بهداشتی، دارویی، سرگرمی، مهمان‌داری و تولید. ما تحقیقات گسترده‌ای درباره محصولات، بازارها و روندها جدید انجام می‌دهیم. یافته را با مدل‌های مالی مطابقت می‌دهیم و وضعیت هر حوزه را تحلیل می‌کنیم. به زبان ساده، ما هرکاری که بتوانیم انجام می‌دهیم تا درکی همه جانبه داشته باشیم از حوزه‌ها و صنعت‌هایی که شما، مشتریان ما، قصد ورود به آن دارید

تیم حقوقی NGI متشکل از وکلای مجرب و متعهد می باشد که همگی عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC می باشند

logo

دفتر مرکزی سازمان

امور مهاجرت جهانی نادری (NGI) در کانادا​

3rd Floor, Suite 302, 10271 Yonge St, Richmond Hill, ON, Canada – L4C3B5

Tel :    (+1) 6479096416

  Email : info@ngim.ca

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید