Phone Number: (+1) 6479096416 / Email: info@ngim.ca

اسپانسر شیپ

یکی از اهدافی که قانون مهاجرت کانادا دنبال می کند فراهم کردن ششرایطی است که اعضای خانواده بتوانند در کنار هم زندگی کنند .

در این روش فردی که اقامت دائم یا شهروندی کانادا را دارد می تواند به عنوان اسپانسر برای برخی از اعضای درجه یک خانواده خود از جمله همسر٬ فرزندان خود و فرزندان همسر٬ والدین و پدربزرگ و مادربزرگ خود درخواست اقامت کانادا را نماید. NGI خدمات مرتبط با پرونده های اسپانسرشیپ را در کوتاه ترین زمان ممکن ارایه میدهد.

تفاوت های اصلی میان دو روش مهاجرت خویشاوندی از درون کانادا و از خارج کانادا به عنوان مقیم دائم:

کلاس اقدام برای مهاجرت همسر در کانادا، کاملا با کلاس درخواست اسپانسر شدن برای همسر مقیم خارج از کانادا متفاوت است. شرط اصلی جهت اقدام برای هر یک از این روش ها Admissible بودن و یا همان داشتن اجازه ورود به کانادا و برای فردی که حامی مالی می‌شود، داشتن شرایط لازم برای حامیان مالی می‌باشد.

با توجه به تفاوت های هر کلاس و پیچیدگی های هر پرونده، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر اقدامی از یک فرد آگاه به قوانین حقوقی که دارای مجوز مشاوره مهاجرت است مشاوره بخواهید.


برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی را پر کنید یا برای رزرو وقت مشاوره از طریق لینک ها و شماره های تماس درج شده با ما در ارتباط باشید.

اسپانسر و متقاضی باید هردو در کانادا سکونت داشته باشند و حتی کوچکترین سفری به خارج از کانادا می‌تواند به پرونده صدمه وارد کند. این مربوط به استحکام رابطه زوجین می‌باشد.
این پروسه اصولاٌ طولانی تر از روش خارج از کانادا است و ممکن است حتی تا بیشتر از 2 سال به طول انجامد.
بنابر تصمیمی که در ماه فوریه سال 2005 اتخاذ شد، در زمان تصمیم نهایی پرونده فرد متقاضی بدلیل نداشتن اجازه اقامت قانونی مردود نمی‌شود. لازم به ذکر است که نداشتن اقامت قانونی در هیچ زمان توصیه نمی‌شود و ممکن است بسیار خطرناک باشد.
در زمان انتظار برای تصمیم نهایی،متقاضی می‌تواند تقاضای اجازه کار کند که هم بصورت قانونی در کشور حضور داشته باشد، هم درآمد کسب کند.
در زمان مردود شدن پرونده، هیچ گونه فرصت برای درخواست تجدید نظر نیست.
پس از اقدام برای کلاس داخل کانادا، نمی‌شود آن را به کلاس خارج از کانادا تغییر داد.
تمام مراحل پرونده توسط افسر مهاجرت در داخل کانادا بررسی و انجام می‌شود.

 
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی را پر کنید یا برای رزرو وقت مشاوره از طریق لینک ها و شماره های تماس درج شده با ما در ارتباط باشید.
 

در مرحله اول، اطلاعات اسپانسر در داخل کانادا و توسط افسر مهاجرت ارزیابی می‌شود. در مرحله دوم پرونده برای ارزیابی متقاضی به سفارت مربوطه ارسال می‌شود. در برخی از موارد نیاز به انجام مصاحبه است.
در صورت مردود شدن پرونده، فرصت برای درخواست تجدید نظر وجود دارد.
متقاضی حق دارد در طول مدت انتظار برای ویزای توریستی و ویزیتوری اقدام کند.
روند پرونده بسیار سریعتر از کلاس داخل کانادا می‌باشد، در بعضی از موارد کمتر از 4 ماه.
بسیاری از افراد درخواست ویزای ویزیتوری می‌دهند و پس از آمدن به کانادا برای کلاس اسپانسر خانوادگی از داخل کانادا اقدام می‌کنند. این دسته از متقاضیان باید قبل از شروع هر اقدامی تمام جوانب را بسنجند. همچنین متقاضیانی که داخل کانادا هستند و از طریق کلاس خارج از کانادا اقدام می‌کنند، اگر دعوت به مصاحبه شوند باید برای شرکت در مصاحبه به سفارت مورد نظر سفر کرده و بیاد داشته باشند که هیچ تضمینی برای بازگشت به کانادا تا زمان اتخاذ تصمیم نهایی وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی را پر کنید یا برای رزرو وقت مشاوره از طریق لینک ها و شماره های تماس درج شده با ما در ارتباط باشید.

اسپانسرشیپ والدین یکی از پیچیده ترین موارد مهاجرتی کانادا می‌باشد که با داشتن موارد بسیار ریز می‌تواند در بیشتر موارد متقاضیان را سردرگم کند. این کلاس از دریافت اقامت دایم کانادا شرایط ویژه و خاص خود را دارد که از مهمترین آنها می‌توان به زمان اقدام و درآمد اسپانسر اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی را پر کنید یا برای رزرو وقت مشاوره از طریق لینک ها و شماره های تماس درج شده با ما در ارتباط باشید.

هرساله سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا، تعداد بسیار زیادی پرونده اسپانسرشیپ والدین دریافت می‌کند ولی تنها تعداد محدودی از آن ها را بررسی و قبول می‌کند. در ماه ژانویه سال جاری، سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا تعداد 14000 پرونده اسپانسرشیپ دریافت کرد، این تعداد تنها 3 روز پس از بازگشایی این کلاس بوده است. 5000 پرونده اولی که سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا دریافت کرد در صف بررسی قرارگرفتند و کار بر روی آنها آغاز شده.
سازمان مهاجرت و شهروندی کانادا بدلیل بالا بردن تعداد پرونده ها تصمیم به افزایش تعداد به 10000 پرونده را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا فرم ارزیابی را پر کنید یا برای رزرو وقت مشاوره از طریق لینک ها و شماره های تماس درج شده با ما در ارتباط باشید.

تیم حقوقی NGI متشکل از وکلای مجرب و متعهد می باشد که همگی عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC می باشند

logo

دفتر مرکزی سازمان

امور مهاجرت جهانی نادری (NGI) در کانادا​

3rd Floor, Suite 302, 10271 Yonge St, Richmond Hill, ON, Canada – L4C3B5

Tel :    (+1) 6479096416

  Email : info@ngim.ca

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید