Phone Number: (+1) 6479096416 / Email: info@ngim.ca

اخبار تحصیلی

از تاریخ ۲۲ فوریه، پروازهای خارجی تنها می‌توانند در ونکوور، کلگری، مونترال و تورنتو فرود بیایند. مسافران خارجی که از طریق هوایی به کانادا سفر می‌کنند می‌بایست در بدو ورود به فرودگاه کانادا تست PCR بدهند.

از تاریخ ۵ جولای ۲۰۲۱، مسافرانی که کامل واکسینه شده باشند نیازی به قرنطینه و اقامت در هتل نخواهند داشت اما مسافرانی که واکسینه نشده باشند باید با هزینه خود در هتلی که دولت فدرال تعیین می‌کند تا سه روز اقامت کنند و منتظر نتیجه تست PCR خود بمانند. رزرو آنلاین این ۳ شب اقامت از تاریخ ۱۸ فوریه امکان پذیر خواهد بود. مسافران باید هتل شهری را رزرو کنند که در ابتدا در آن وارد کانادا می‌شوند. لیست این هتل‌ها و جزئیات بیشتر را در این خبر بخوانید.

تست PCR کرونا برای سفر به کانادا الزامی شد
کانادا اخیرا تمامی مسافران خارجی از جمله دانشجویان و دانش‌آموزان را ملزم به انجام تست PCR کرده است؛ تست PCR مسافران کانادا باید سه روز قبل از سفر منفی باشد. علاوه بر این در مرزهای ورودی کانادا ماموران رعایت مقررات را بررسی می کنند. این را آقای بیل بلر وزیر بهداشت کرونا اعلام کرده است. وی همچنین گفته که این طرح جایگزین قرنطینه اجباری ۱۴ روزه نیست.

ویزای تحصیلی داشته باشید؛
برای دریافت ویزای تحصیلی تایید شده باشید؛
قبل از آغاز تحصیلاتتان در ترم بهار، تابستان یا پاییز 2020 درخواست ویزای تحصیلی داده باشید؛ یا
قبل از آغاز تحصیلاتتان در ترم ژانویه 2021 درخواست ویزای تحصیلی خواهید داد.
اگر در این وضعیت قرار دارید، می‌توانید در حالی که خارج از کانادا هستید ، کلاس‌های خود را شروع کنید.

تیم حقوقی NGI متشکل از وکلای مجرب و متعهد می باشد که همگی عضو فعال و خوش سابقه کانون مشاورین مهاجرتی کانادا ICCRC می باشند

logo

دفتر مرکزی سازمان

امور مهاجرت جهانی نادری (NGI) در کانادا​

3rd Floor, Suite 302, 10271 Yonge St, Richmond Hill, ON, Canada – L4C3B5

Tel :    (+1) 6479096416

  Email : info@ngim.ca

ما را در شبکه های اجتماعی زیر دنبال کنید